Як прибрати гіркоту з болгарського перцю

Дізнайтеся, як можна прибрати гірчинку з солодкого перчика і що робити, якщо вона не йде. Причини по якому перець може гірчити. І 5 відео-рецептів, які ви раніше не пробували!

Інструкція

Спосіб 1:

Щоб прибрати гіркоту з болгарського перцю його потрібно замочити в окропі. Після такої обробки в свіжому вигляді його вже використовувати не вийде, а нафарширувати і зварити — ще й як!

  1. Перець очистіть від насіння і перегородок.
  2. Промийте холодною водою.
  3. Нагрійте воду до кипіння і залийте перець. Він повинен полежати у воді до повного його охолодження.
  4. Потім злийте воду і приступайте до приготування.

Спосіб 2:

Є сорти, у яких сам плід солодкий, а перегородки і насіння гіркі. В такому випадку необхідно повністю видаляти перегородки і перець промити холодною водою.

Як правило, гірчать не дозріли зелені перці, а червоні і жовті, вирощені без порушень технології, гірчать дуже рідко.

Читайте також: як прибрати гіркоту з цибулі. Перейти до статті.

Що робити, якщо гіркоту не йде

Якщо перець виявився настільки гірким, що ні промиванням, ні відстоюванням в окропі прибрати гіркоту не вдається — не варто засмучуватися і викидати його у сміття.

Використовуйте перець для приготування гострої аджики або гострих соусів, в рецепт яких входить гіркий перець. Можна перець нарізати дрібними скибочками і заморозити невеликими порціями для приправ, супів і борщів.

Якщо ви помітили, що перець гірчить у вже готовому блюді, можна замаскувати неприємний смак додаванням моркви або цукру. Зробіть підливу на основі сметани — вона приховає гіркоту.

Чому перець гірчить

Солодкий болгарський перець гірчить, якщо порушена технологія вирощування цього овочу. Разом з солодким перцем був посаджений у проміжках гіркий. В період цвітіння перець переопыляется, і в результаті плід отримує специфічний гіркий смак.

Якщо посіяти насіння такого гібридного перцю, на наступний рік урожай вийде з нехарактерним для сорту гірким смаком. Навіть присутність поодиноких кущів гіркого перцю на плантації солодкого може зіпсувати весь урожай.

Тому, необхідно строго стежити за процесом вирощування та не допускати перезапилення гіркими сортами. Слід так само чекати стану природної стиглості перцю, не збирати недостиглі плоди.

Батьківщина болгарського перцю, як не дивно, Америка, а не Болгарія. Його завезли в Європу конкістадори разом з картоплею і томатами. «Болгарським» сорти солодкого перцю називають тільки на території колишнього СРСР, тому що саме ця країна славилася його вирощуванням через відмінного теплого клімату.

5 рецептів з перцю, які обов’язково потрібно спробувати!