Як зварити пельмені в чайнику

Хочете спробувати приготувати пельмені в електричному чайнику? Прочитайте спочатку цю статтю! Чим небезпечний такий спосіб варіння і як правильно готувати.

Як зварити пельмені в електричному чайнику

Нам знадобиться:

 • чайник електричний;
 • вода;
 • пельмені;
 • масло, сметана;
 • сіль.

Інструкція:

 1. Набираємо в чайник води (одну третину допустимого обсягу);
 2. Включаємо його, і не чекаючи закипання, додаємо сіль. (Увага! Кришку необхідно відкривати обережно). Надіньте на руку рукавичку, щоб не обпектися.
 3. Коли вода закипіла, додаємо пельмені — не більше 15 штук за один раз, інакше вони не проварятся. Якщо чайник відключився, знову включаємо його. Доведеться включати його кілька разів. Майте на увазі, що після такого використання кнопка може перестати працювати. Після кожного відключення перемішуйте пельмені ложкою. І так до повної готовності. Часу на приготування однієї порції піде близько десяти хвилин.
 4. Потім вылавливайте пельмені шумівкою або ложкою. Робити це треба при вимкненому приладі. Для наступної порції воду можна не міняти, а просто долити.
 5. Готові пельмені скласти в тарілку і додати масло і сметану.
 6. Після закінчення приготування треба очистити нагрівач від приставших частинок.

Якщо пристрій зі спіральним нагрівальним елементом, то краще не ризикувати. Продукт може до неї пригоріти міцно й відчистити буде непросто. Сучасний чайник з дисковим нагрівачем потрібно просто сполоснути.

Як правильно варити пельмені в електрочайнику [відео]

Рецепти смачних соусів. Ви повинні спробувати! Перейти.

Небезпечно так робити

Використовувати прилад не за призначенням небезпечно. Найчастіше це веде до поломки пристрою. Спробуйте дотримуватися заходів обережності. Є ймовірність замикання. Бережіть руки від опіків.

Варити в чайнику пельмені, та й не тільки їх: картоплю, яйця, навіть супи і борщі — давнє винахід студентів і витрат.

Відсутність кухні й елементарних людських зручностей робили людей винахідливими. З появою примітивних кип’ятильників вся ця братія вправно використовувала електрику для приготування їжі.

Траплялося, що про киплячому пристрої забували або засипали. В результаті виникала пожежа або задимлення. Тому такий спосіб приготування є екстремальним.