Великодні гнізда

Великодні частування у вигляді забавних і легких цукерок – рецепт химерних льодяників особливо хороший для дітей. Для великодніх гнізд ми будемо використовувати

Великодні частування у вигляді забавних і легких цукерок — рецепт химерних льодяників особливо хороший для дітей. Для великодніх гнізд ми будемо використовувати локшину чау-мейн або ви можете замінити приблизно на 3 чашки пластівців — найкраще підійдуть пластівці у формі гілочок, або хрусткий рис або кукурудзяні пластівці, вони теж будуть мати прекрасний смак.

Пасхальне гніздо своїми руками

Інгредієнти

 • 2 1/2 склянки мініатюрного зефіру
 • 4 столові ложки масла
 • 1 столова ложка ванільного екстракту
 • 2 1/2 чашки хрусткою локшини чау-мейн
 • 1/4 чашки маленьких льодяників
 • 12 маленьких зефірів
 • 1/2 склянки подрібненого кокоса
 • 1 крапля харчового барвника
 • Додатково: 1/4 склянки шоколадної стружки

Кроки приготування

 1. Зберіть інгредієнти.
 2. Приготуйте форму для кексів, змастіть маслом .
 3. У великій мисці для мікрохвильової печі змішайте зефір і вершкове масло. Розігрійте в мікрохвильовій печі протягом 1 хвилини, потім дістаньте і енергійно перемішайте. Якщо зефір не повністю розплавився, розігрійте його в мікрохвильовці ще на 30-45 секунд, поки він не розплавиться. Перемішайте суміш зефіру і вершкового масла, поки вона не стане гладкою і однорідною.
 4. Дайте суміші постояти кілька хвилин, поки вона не стане достатньо холодною для обробки, але все ще досить теплій для маніпулювання.
 5. Додайте ванільний екстракт і локшину Чоу мейн і перемішайте, поки локшина не буде повністю і рівномірно покрита сумішшю.
 6. Використовуючи велику ложку, рівномірно розподіліть локшину чау-мейн між формами.
 7. Змастіть руки олією і додайте локшину форму гнізда, зробивши поглиблення в центрі і придавивши краю з боків форми.
 8. Помістіть гнізда в холодильник, щоб вони застигли, поки ви готуєте кокосову стружку. Помістіть кокос в невелику миску і додайте краплю або дві харчового барвника. Перемішайте кокосовий горіх , поки колір не буде добре неуважний.
 9. Посипте кокосовою стружкою зверху гнізд. Додайте в кожне гніздо по два-три яйця. Якщо ви збираєтеся перевозити їх, ви можете розтопити кілька шоколадних чіпсів і використовувати розплавлений шоколад, щоб закріпити яйця.
 10. Дайте зефірної суміші повністю застигнути, перш ніж виймати гнізда. Щоб видалити їх, проведіть ножем по боках банки і обережно вставте його під дно гнізда, щоб витягнути його.

Як зберігати великодні гнізда

Ці гнізда найкраще зберігаються при кімнатній температурі.

Їх можна зберігати в контейнері з підкладкою з вощеного паперу терміном до тижня, але прикраси можуть швидко зіпсується, тому додавайте їх в останню хвилину, якщо ви робите великодні гнізда заздалегідь.