Рецепт молочного коктейлю Boozy S’mores

Цим рецептом молочного коктейлю s'mores можна насолоджуватися в будь-якому місці. Він наповнений чудовими ароматами і виразно призначений тільки для

Цим рецептом молочного коктейлю s’mores можна насолоджуватися в будь-якому місці. Він наповнений чудовими ароматами і виразно призначений лише для дорослих.

Для цього чудесного молочного коктейлю вам знадобиться зефірна горілка і шоколадний лікер. Драмбуи додає медовий аромат, а Румчата смак молока. Додайте трохи морозива, змішайте його, потім прикрасьте підсмаженою зефіром, шоколадом і крекерами.

Це дуже забавний заморожений коктейль. Він безумовно заслуговує того, щоб ви поділилися, тому запросіть кілька друзів і отримаєте захоплені овації.

Інгредієнти

 • 15 мл зефірної горілки
 • 30 мл шоколадного лікеру
 • 30 мл Драмбуи
 • 15 мл Румчаты
 • 2 ложки ванільного морозива (можна більше, щоб згустити коктейль за вашим бажанням)
 • Гарнір: шоколадний сироп
 • Гарнір: подрібнені крекери
 • Гарнір: підсмажений зефір
 • Гарнір: шоколадна стружка

Кроки приготування

 1. Підготуйте всі інгредієнти.
 2. Покладіть в стакан крекери і якщо хочете збризніть шоколадним сиропом і поставте склянку в морозилку.
 3. У блендері змішайте лікери та морозиво і збийте до однорідної маси . Щоб створити більш густий коктейль, додайте більше морозива. Якщо він і так занадто густий, додайте ще Румчаты.
 4. Вилийте змішаний коктейль у підготовлений заморожений склянку.
 5. Прикрасити за вашим бажанням підсмаженою зефіром і шоколадною стружкою.
 6. Подавайте і насолоджуйтеся!

Поради

Коли справа доходить до шоколадного лікеру, у вас є досить много варіантів. Можна використовувати будь-який інший, який у вас є під рукою.

Щоб подрібнити крекери скористайтеся блендером або кухонним комбайном. Ви також можете помістити їх в щільний пакет і подрібнити їх на дрібні шматочки за допомогою коктейльної мішалки або будь-якого тупого предмета, який у вас є на кухні. Чим менше шматочки, тим краще.

Варіації Рецепта

Якщо ви хочете пропустити завдання римінгу, посипте подрібнені крекери після додавання зефіру. Ви також можете додати шоколадну стружку або крапельку шоколадного сиропу замість (або разом з) сиропу.

Зефірна горілка — очевидний вибір для будь-якого коктейлю s’mores. Якщо ви віддаєте перевагу щось інше, спробуйте ванільну або вершкову горілку.

Замість лікеру Драмбуи ви також можете просто використовувати 1 столову ложку меду. А замість ванільного морозива можна використовувати будь-яке інше.

Наскільки міцний молочний коктейль s’mores?

З чотирма лікерами і морозивом це один з найсильніших змішаних коктейлів. Але це не так вже погано. Вміст алкоголю в молочному коктейлі робить його трохи міцніше, ніж келих вина.