Кожна господиня знає, що легкий суп на курячому бульйоні універсальне перше блюдо, одночасно швидке в приготуванні і недороге. Курячий бульйон дуже корисний і дорослим і дітям. Особливо легкого супчика з курки хочеться під час застуди, або ж холодними зимовими вечорами, щоб добре прогрітися і насолодитися смачним ароматом. Мій рецепт курячого бульйону з секретом! Читайте уважно етапи приготування.
Інгредієнти
- Курячі крильця 8 шт.
- Масло соняшникова 2 ст. л.
- Вермішель павутинку 2 жменька
- Картопля 3-4 шт.
- Цибуля ріпчаста 1 шт.
- Морква 1 шт.
- Перець чорний мелений за смаком
- Сіль за смаком
- Лавровий лист 1-2 шт.
- На 100 грам
- Калорії: 262 ккал
- Білки: 6.4 г
- Жири: 15.3 г
- Вуглеводи: 23.4 г
Кроки
60 хв.
-
У своєму рецепті я використовую курячі крила для варіння бульйону, ви можете брати будь-яку частину курки, яка вам подобається більше. Врахуйте, що бульйон з грудки буде менш жирним, а якщо взяти спинку або стегенця вийде досить жирний бульйон. Все залежить від вашого смаку. Для початку крила кладемо в каструлю і заливаємо холодною водою, ставимо на газ. Кришкою краще не накривати, так бульйон буде більш прозорий.
-
Слідкуйте за утворенням піни на поверхні води в каструлі, її своєчасно потрібно повністю прибирати. Якщо ви не встигли вчасно прибрати піну і вона перетворилася в пластівці, не засмучуйтесь! По закінченню варіння бульйону його можна буде процідити через сито. З часу курячий бульйон на крилах варитися близько 30 хвилин. Але якщо у вас ціла курка, то довше, до 1,5 годин.
-
Підготуємо овочі. Картопля почистимо і наріжемо шматочками (або кубиками). Якщо бульйон вже зварився, то закидаємо його відразу в каструлю, а якщо ні, заллємо холодною водою, щоб не потемнів.
-
Моркву і цибулю почистити і промити. Цибулю дрібно ріжемо, моркву подрібнюємо на крупній тертці. Якщо вам подобається більш велика морква в супі, то можна нарізати кубиками або гуртками. Ставимо Сковороду на вогонь і розігріваємо в ній олію. Пасеруємо моркву і цибулю до золотистого кольору. Не забувайте помішувати, щоб не підгоріло.
-
Коли морква з цибулею вже трохи підсмажилися, засипаємо до них вермешельку. Це важливий момент. Вермішель потрібно обсмажити до рум’яного кольору, а тільки потім відправляти весь вміст сковорідки в суп. Поясню чому: коли ви приготували каструлю курячого супу з вермішеллю, і ви його їсте не відразу, а він зберігатися в холодильнику дня 2, то вермішель розбухає, стає в’язкою і надає супу трохи клейку консистенцію. Обсмажена вермішель не розбухає, і смак супу залишається незмінним і на другий день!
-
Коли засмажку ми додали до супу, його необхідно варити до готовності картоплі. За 5 хвилин до вимкнення плити, суп посоліть і поперчіть, додайте лавровий лист і ваші улюблені спеції. При подачі суп можна прикрасити сухариками і зеленню. У мене сухариків не знайшлося, тому покришила петрушки. Приємного апетиту!
Був вам корисний мій рецепт? Відгукніться в коментарях!
Також вам може бути цікавий цей простий суп.
Готуйте з любов’ю і радуйте своїх близьких!